GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Koppar 9401232
nr 940 1232
Koppar
med fat, 17-/1800-tal
Kondition: nagg
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 februari 2015
kl 19:35:35
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr